Najlepsze telefony poleasingowe do pracy

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak napisać CV, które zapewni Ci pracę? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak napisać CV, które zapewni Ci pracę? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz najlepszego telefonu do pracy dla swoich pracowników lub dla siebie? Poniżej znajdziesz zestawienie kilku smartfonów, które świetnie nadają się do wykonywania obowiązków zawodowych.

Telefony poleasingowe – są to urządzenia, które były wcześniej używane zazwyczaj przez większe przedsiębiorstwa do pracy przez krótki czas. Tak naprawdę nie różnią się parametrami i wydajnością od nowych telefonów ze sklepu, a zdecydowanie mają niższą cenę, która przemawia za ich kupnem.

Samsung Galaxy A8

Telefon ten został wyposażony w dobry wyświetlacz, a także obudowę wykonaną z metalu i szkła. Telefon jest wodoszczelny, co mocno wpływa na jego wytrzymałość. Samsung Galaxy A8 ma proces Exynos 7885 oraz 4GB pamięci Ram. Gwarantuje to szybką i bardzo płynną pracę. Telefon ma DUAL SIM co pozwala na korzystanie z dwóch kart SIM i karty pamięci.

Motorola Moto G8 Power

Motorola Moto G8 Power ma baterię 5000mAh, która wystarcza na 2-3 dni pracy przy jednym jej naładowaniu. Urządzenie zostało wyposażone w proces Qualcomm Snapdragon 665, a także 4 GB RAM co idealnie wystarcza do wykonywania komfortowej pracy. Posiada, również dual SIM.

Apple iPhone XR

Nie jest to najnowszy model iPhone pod względem aparatu, ale zdecydowanie świetnie sprawdzi się jako smartfon do pracy. Największym atutem tego telefonu komórkowego jest jego wydajność i możliwość aktualizacji systemu. Można go z łatwością optymalizować, a przy procesorze A12 Bionic przekłada się to na wysoki komfort korzystania z tego urządzenia. iPhone XR posiada, także wodoszczelną obudowę i baterię, która zapewnia bardzo długi czas pracy podczas jednego ładowania w porównaniu do iPhone XS czy iPhone XS Max.

Redmi 9c

Jest to prosty telefon dla firmy z procesorem  MediaTek Helio G35, 2 GB RAM. Można korzystać z dwóch kart SIM oraz karty pamięci i łączności NFC. Duża zaleta tego smartfona to bateria, która posiada 5000 pojemności, a więc zapewni długi czas pracy.

Dobrym rozwiązaniem na wzięcie urządzenia do pracy są telefony poleasingowe. Nie odbiegają one od nowych smartfonów ze sklepu pod względem wydajności oraz jakości. Wiele z nich nie ma śladów użytkowania, ponieważ były wykorzystywane tylko do pracy w dużych firmach. Firmy oferujące telefony poleasingowe mają wiele modeli, które świetnie nadadzą się do wykonywania pracy w atrakcyjnych cenach.